Gamla Styrelser

Styrelsen 2016

  • Ordförande Rasmus Olander
  • Viceordförande Daniel Folger
  • Sekreterare Émil Yliheljo
  • Ekonom Gabriel von Troil
  • Infosekreterare Daniel Ginström
  • Programchef Catharina Silfvast
  • Disponent Fredrik Ahlström
  • Klubbmästeriets representant Alexandra Kuhlefelt

Styrelsen 2015

  • Ordförande Matias Mäkinen
  • Viceordförande Rasmus Olander
  • Sekreterare Jannica Selenius
  • Ekonom Markus Franzén
  • Infosekreterare Annika Norrman
  • Programchef Kaisa Hinnelä
  • Disponent Noel Runeberg
  • Klubbmästeriets representant Theodora Nyberg

Styrelsen 2014

  • Ordförande Daniela Gotthardt
  • Viceordförande Sofia Eriksson
  • Sekreterare Sofia Takolander
  • Ekonom Magnus Kjäldman
  • Infosekreterare Daniel Folger
  • Programchef Frida Stråhlman
  • Disponent Matias Mäkinen
  • Klubbmästeriets representant Oscar Holmström

Styrelsen 2013

  • Ordförande Johan Sanmark
  • Viceordförande Michaela Wilkman
  • Sekreterare Sofia Takolander
  • Ekonom Daniela Gotthardt
  • Infosekreterare Isabella Cedercreutz
  • Programchef Laura Olkkonen
  • Disponent Valerie Lebedeva
  • Klubbmästeriets representant Hanna Wilkman

Dream Team 2012

  • Ordförande Emma Högnäs
  • Viceordförande Johnny Sundholm
  • Sekreterare Aina Enckell
  • Ekonom Valerie Lebedeva
  • Infosekreterare Karin Stenius
  • Programchef Oscar Danielsson
  • Disponent Emil Björkbom
  • Klubbmästeriets representant Daniela Gotthardt

Styrelsen 2011

  • Ordförande Richard Lundell
  • Viceordförande Jani Pirinen
  • Sekreterare Anna Pankakoski
  • Ekonom Hugo Pipping
  • Infosekreterare Johnny Sundholm
  • Programchef Emma Högnäs
  • Disponent Thomas Karhu
  • Klubbmästeriets representant Katarina Tötterman

Styrelsen 2010

  • Ordförande Christoffer Lankinen
  • Viceordförande Hugo Pipping
  • Sekreterare Jessica Joutsi
  • Ekonom Ingvar Söderlund
  • Infosekreterare Stefanie Hägg
  • Programchef Jonathan Öhrman
  • Disponent Richard Lundell
  • Klubbmästeriets representant Emma Högnäs

Styrelsen 2009

  • Ordförande Oscar Hilden
  • Viceordförande Eva-Stina Kairemo
  • Sekreterare Erika Tallberg
  • Ekonom Antti Stenroos
  • Infosekreterare Hugo Pipping
  • Programchef Hilkka Waltari
  • Disponent Christoffer Lankinen
  • Klubbmästeriets representant Ingvar Söderlund